DISKUZNÍ FÓRUM

Zde můžete diskutovat, zanechat nám vzkaz, vyjádřit své názory, připomínky a dotazy...

DISKUZNÍ FÓRUM

Vánoční besídka

Datum: 02.01.2013 | Vložil: Zuzana Minaříková

Velký dík patří všem učitelkám z mateřeké školy. Vánoční besídka se povedla. Děti měli radost a určitě všechny pobavily.
Chtěla bych potřát do nového roku paním učitelkám pevné nervy a ať práci dělají stejně láskyplně a dobře jako doposud. Ať se daří!

Reakce na příspěvek "zimní téma"

Datum: 16.11.2012 | Vložil: Marcela Šopfová

Moc děkuji za pochvalu, která velmi potěší a dodá elán do další práce. Jsem ráda, že web plní účel, pro který vzniknul…

Správcem webu jsem já, na obsahu se však podílejí všechny paní učitelky a aktivně dodávají podměty, fotečky a aktualitky… V neposlední řadě nesmím opomenout zmínit svého manžela, který mi pomáhá s obtížnějšími graf. prvky a bez kterého by tento zimní design webu nevznikl…

Zároveň tohoto svého vstupu do diskuze využiji a poprosím rodiče o případné návrhy jak prostředí i obsah webu vylepšit, co jim na webu chybí (případně přebývá) :-)

Re: Reakce na příspěvek "zimní téma"

Datum: 28.11.2012 | Vložil: Jitka Kučerová

Dobrý den, taktéž jsem nadšená ze "zimního provedení" web stránek školky Medlov. Musím říct, že celková prezentace školky je úžasná, líbí se mi provedení web stránek, doplňování, fotogalerie, aktuální info, stejně tak i práce paní učitelek s dětmi, výtvarná činnost, vzdělávací programy, výzdoba ve školce a hlavně tématická činnost, včetně kulturních akcí. Velmi rádi doma čerpáme ze školky v našem malém tvoření. Děkuji tímto všem, kteří mají na tomto podíl, stejně tak i paním kuchařkám za nejen intezivní vábivou vůni na chodbě (:-)) a také paní uklízečce za udržování čistoty :-).
Krásný den Kučerová J.

zimní téma

Datum: 15.11.2012 | Vložil: Zuzana Minaříková

Dobrý den všem. Chci jen pochválit krásnou zimní úpravu stránek. Navštěvuji je skoro denně. Fotky, témata na týden i jídelníček. Chtěla jsem se zeptat, kdo se o stránky stará a doplňuje? Moc chci za to poděkovat. Úžasné. Celková práce s dětmi ve školce je skvělá. Děkuji.

Maminky a babičky,

Datum: 06.11.2012 | Vložil: Majka B.

jestli pak víte, že paní učitelka Tománková, která učí naše děti tancovat - učí tancovat ve Star Dance? Budeme držet palce ať se jí práce daří.

stránky

Datum: 14.09.2012 | Vložil: Zuzana Minaříková

Opravdu fajn jsou vaše (naše) stránky. Je bezva, že je hned aktuálně doplňujete. Můžu tak s Viky přeříkávat básničky, které tu máte každý týden k danému tématu napsané a nemusí vznikat situace, kdy se rožčiluje: "Mami, jak je ta a ta básnička, co jsme se učili, dál?" Díky všem!
Fotky a informace také hned po ruce. Je to bezva!

Podívaná

Datum: 16.05.2012 | Vložil: Eva B.

to byla bezvadná. Informace o průběhu besídky vůbec nepřeháněly. Dýchala z toho pohodička, děti byly spokojené, je vidět, že máte ve školce "paní učitelky", které se jim věnují. Přání paní ředitelce - vkusné, dojemné a je vidět, že od srdíčka. Rodičům dětí které jsou ve Vaší školce závidím, je vidět, že když se chce, tak to jde. Eva

Besídka

Datum: 16.05.2012 | Vložil: Jitka Kučerová

Dobrý den, chtěla bych moc a moc poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě včerejší besídky pro maminky (15.5.). Bylo to krásné, dojemné, děti vše zvládly bravurně a velký dík patří i paním učitelkám i z angličtiny a tanečků.
Je vidět, že školka v Medlově má opravdu vysokou úroveň a jsem ráda, že naše dítě může tuto školku navštěvovat.
s pozdravem Jitka Kučerová

Web

Datum: 24.04.2012 | Vložil: Lucie

Máte moc krásné stránky!

Svačinky ;-)

Datum: 05.03.2012 | Vložil: Roman

http://www.knihcentrum.cz/zabavne-jidlo-pro-male-ulicniky/d-108070/

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek