DISKUZNÍ FÓRUM

Zde můžete diskutovat, zanechat nám vzkaz, vyjádřit své názory, připomínky a dotazy...

DISKUZNÍ FÓRUM

Besídka

Datum: 11.05.2017 | Vložil: Petra Seidlová

Poděkování dnes všem paním učitelkám za krásnou besídku ke dni maminek,moc krásně připravné i stěma nejmenšima.Deniska byla nadšená a maminka dojatá

Poděkování za Vánoční besídku

Datum: 20.12.2014 | Vložil: Tereza Hronová

Chtěli bychom tímto poděkovat všem paním učitelkám za krásně připravenou besídku, moc se nám líbila. Dětičky jsou díky vám moc šikovné!
Také děkujeme paní Kamile za krásné tancování. Lucinku besídka moc bavila a nás taky.
Přejeme krásné svátky a šťastný nový rok všem!
Hronovi

Datum: 20.06.2014 | Vložil: Katka

Děkuji Všem za krásné odpoledne, udělali jste mi obrovskou radost:) Školka je pro mě druhou rodinou, do které všichni patříte, bude se mi moc stýskat. Všem Vám přeji krásné a slunečné prázdniny:) Vaše Katka

besídka

Datum: 22.05.2014 | Vložil: radka duchonova

velké poděkování za krásně připravenou besídku pro maminky.

Datum: 16.12.2013 | Vložil: Klub tvoření v Medlově

Milé děti, paní učitelky a vůbec všichni, co jste se podíleli na vytvoření moc pěkné expozice pro sobotní vánoční výstavu v naší obci. Vaše perníková chaloupka a všechno okolo ní mělo veliký úspěch, tak Vám chceme za Vaše pěkné dílo moc poděkovat. Víme, že to byla práce navíc - o to více nás těší, že jste nám výstavu obohatili. Přejeme Vám hodně zdraví, štěstí a pěkných dárků pod stromečkem, všem, které o Vás v naší školce pečují , hodně pohody a pěkných nápadů, ať se Vám daří. Za Klub tvoření v Medlově p. Lachmanová, Knězková, Vepřeková,Pazourková, Pastvová, Škrabalová, Špačková,Vágnerová,Bartošková.

Posíláme Betlém a sněhuláka pro radost v posledních předprázdninových dnech a těšíme se na další dílničky s Vámi.

DVD

Datum: 02.07.2013 | Vložil: Zuzana Minaříková

Zdravím všechny. Chci poděkovat za krácné DVD s fotečkami. Celé jsem to obrečela, protože ta práce s dětni je úžasná. Moc se vám to povedlo. Máme pěknou památku. Hezké prázdniny a moc vás všechny zdraví Viky a já.

poděkování

Datum: 29.06.2013 | Vložil: radka duchoňová

chtěla bych Vám poděkovat a zároveň se připojuji ke slovům p. Minaříkové. A dále ještě poděkovat za krásné cd s fotkami, je to velmi pěkně zpracované. Prostě super práce celého Vašeho kolektivu. Pěkné prázdniny přejí Duchoňovi :-)

Poděkování a přání

Datum: 28.06.2013 | Vložil: Zuzana Minaříková

Milé paní učitelky, kuchařky, školnice,
je konec školního roku a pro nás (Victorku) i konec spolupráce s vaší, naší školkou. Byli jste jí tam u vás druhým domovem, rádcem, pomocníkem, kamarádkami i mazlíčky po celou dobu dvou let.
Chci vám touto cetou ještě jednou poděkovat za tu práci, kterou pro děti děláte a věřte, že jí děláte moc, moc, moc dobře.
Přeji vám hodně chuti, sil a elánu do dalších let, ať od vás odchází stále tak spokojeni školkátka, jako je naše Viky.
Pěkné prázdniny a hodně zdaru. Jste jedničky.

poděkování

Datum: 06.06.2013 | Vložil: Petra Štěrbová

Dobrý den všem z mateřské školky.
Chtěla jsem vám, všem které máte na starosti webové stránky moc pogratulovat k tomu, jak tyto stránky jsou pěkně vytvořené, přehledné a aktualizované. Plno maminek i tatínků tady najde vše, co potřebují vědět a hlavně, co si mají děti donést do školky a podobně. Já osobně se moc nestíhám, nebo si spíše ani nevzpomenu, dívat na informace na tabuli u hlavního vchodu. Večer si sednu k PC a podívám se na info. Pro zaměstnané rodiče je to super. ještě jednou děkuji všem. A nesmím s poděkováním zapomenout i na holky v kuchyni a paní školnici. :) Jen tak dál a hodně úspěchů.

Datum: 19.04.2013 | Vložil: Jitka Kučerová

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za krásné fotky, protože rodiče, nebo prarodiče, kteří nemají možnost se do školky dostat, tak vidí práci dětí a učitelek, a to je moc fajn. Je to zároveň i šikovná inspirace pro tvoření s mladším sourozencem, které mu to aspoň není líto :-).
Děkuji!!!

1 | 2 | 3 >>