Datum: 16.12.2013 | Vložil: Klub tvoření v Medlově

Milé děti, paní učitelky a vůbec všichni, co jste se podíleli na vytvoření moc pěkné expozice pro sobotní vánoční výstavu v naší obci. Vaše perníková chaloupka a všechno okolo ní mělo veliký úspěch, tak Vám chceme za Vaše pěkné dílo moc poděkovat. Víme, že to byla práce navíc - o to více nás těší, že jste nám výstavu obohatili. Přejeme Vám hodně zdraví, štěstí a pěkných dárků pod stromečkem, všem, které o Vás v naší školce pečují , hodně pohody a pěkných nápadů, ať se Vám daří. Za Klub tvoření v Medlově p. Lachmanová, Knězková, Vepřeková,Pazourková, Pastvová, Škrabalová, Špačková,Vágnerová,Bartošková.

Posíláme Betlém a sněhuláka pro radost v posledních předprázdninových dnech a těšíme se na další dílničky s Vámi.

Přidat nový příspěvek